Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Christmas charity market

Christmas charity marketDne 15.12.2022, Brno – Letos pořádala společnost RedHat, Czech s.r.o. vůbec první akci na podporu neziskových organizací v prostorách firmy, a my jsme byli u toho!

Vánoční atmosféra s sebou přináší kromě veselí či radosti i velký kus štědrosti a naděje s ní spojenou. Firma RedHat, Czech s.r.o. nám pomáhá již několik let. Svou dlouhodobou a včasnou pomocí nám dodávají odvahu a sílu překonávat úskalí kolísavého financování sociálních služeb. Podpořili nás například v tom, abychom dětem zasaženým domácím násilím mohli pomáhat pomocí arteterapie. Různé výtvarné techniky a tvořivost dětem pomáhají, aby se tak mohly lépe vyrovnávat se svými nedobrými pocity a zážitky. V době covidových situací firma RedHat, Czech s.r.o. jako první přispěchala s nabídkou pomoci dle našich potřeb a potřeb klientů ve specializovaném azylovém domě. Opakovaně podporují spolufinancování odborné pomoci obětem domácího násilí v našich ambulantních službách.

Letos se však rozhodli uspořádat Christmas charity market přímo v budovách kanceláří, což umožnilo samotným zaměstnancům dozvědět se o činnosti jednotlivých organizací více a osobně se zapojit do podpory.

Magdalenium, z.s. si s klientkami a dětmi z azylového domu připravily v rámci akce vánoční ozdoby a povláčky na dětské peřinky a polštáře, které si mohli za dobrovolný příspěvek zaměstnanci firmy REDHAT odnést.

Dohromady jsme díky akci získali 41 510 kč, což nás nesmírně těší. Finance poputují zejména na zajištění pomoci odborných pracovníků jako je dětský psycholog, právník a psycholog pro dospělé oběti.

Děkujeme, že s vaší pomocí můžeme podporovat ty, kteří to potřebují.

Veselé Vánoce

Tým Magdalenium

Krásné vánoce
Výrobky
Prodejní stánek