Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA > Aktuálně > Výtěžek ze sbírky Kik 2018

Výtěžek ze sbírky Kik 2018

 

MAGDALENIUM z.s. by rádo poděkovalo všem, kteří připravili a podíleli se na sbírce, která probíhala v provozovnách KiK textil a Non-Food, spol.s r.o. na území Jihomoravského kraje. Dne 19.6.2018 jsme obdrželi darovací šek v hodnotě 59 176,29 Kč.


Z finančního daru pořídíme základní vybavení do specializovaného azylového domu tak, abychom jej co nejsmysluplněji využili. Dárkové poukázky, které jsme obdrželi k nákupu v prodejnách KiK textil a Non-Food, spol.s r.o. využijeme k zajištění především ložního textilu, úklidových prostředků a kuchyňského vybavení.


Poděkování patří vedení a zaměstnancům KiK textil a Non-Food, spol.s r.o. a všem zákazníkům. Jsme velmi rádi a vážíme si této formy pomoci, jelikož není lehké pomáhat formou sociální služby. Známe příběhy obětí a dětí, které byly vystaveny nelehkým životním situacím v podobě domácího násilí. Vidíme, jak jim konkrétní pomoc a sociální služba pomáhá. Díky Vám všem máme možnost je vrátit zpět do normálního života a umožnit jim žít plnohodnotný život.


Má smysl pomáhat a my děkujeme, že nám s tím pomáháte :)

 

 

Ano.JPG