Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA > Aktuálně > Sbírka - Amnesty International Brno

Sbírka - Amnesty International Brno

 

Šaty, které nenosíte? Hračky, se kterými si nehrajete? Sem s nimi!

 

Těšíte se na Týden lidských práv? To je dobře. Připravili jsme pro Vás zajímavý a inspirativní program. Nechte se překvapit. Potřebujeme ale i Vaši pomoc.

Nebojte se, není to nic náročného. Máte doma oblečení, které už nenosíte a jenom Vám zabírá místo ve skříni? Máte ve skříni taky Člověče, nezlob se!, jiné hry a hračky, o kterých víte, že už si s nimi hrát nebudete? Přineste je do kanceláře Ligy lidských práv na ulici Burešova 6. Věci poputují za ženami a dětmi do azylového domu Magdalenium (http://www.magdalenium.cz/).

Co všechno můžete donést? Oblečení pro ženy i děti, hry, hračky (prosíme v dobrém stavu a ne plyšové hračky, kterých mají děti dostatek). S laskavým svolením Ligy lidských práv zde můžeme věci ponechat (ideálně mezi 9 – 16 hodinou) až do jejich předání v pondělí 9. prosince, kdy proběhne velká lidskoprávní akce s názvem Lidská práva. Nic víc. Akce se bude konat od 19 hodin v kavárně Ottoman Trumpet (Opletalova 1). Všichni jste srdečně zváni.

Na co se můžete těšit?

Akce začne krátkou prezentací azylového domu Magdalenium, kterou povede paní Lenka Hýbnerová, koordinátorka projektů Magdalenium o.s. Následně bude prostor na otázky a diskuzi na téma aktivit azylového domu a domácího násilí. Následně předáme hračky a oblečení, které se nám podaří nasbírat. Večer završí v 19:30 hodin koncert kapely Nic víc.

Kompletní program Týdne lidských práv naleznete již brzy na připravovaných webových stránkách a na Facebooku https://www.facebook.com/Tydenlidskychprav2011?fref=ts.

 

 

Kontakt a další informace:

Amnesty International Brno

www.amnesty-brno.estranky.cz

Facebook

https://www.facebook.com/pages/Letn%C3%AD-shakespearovsk%C3%A9-slavnosti-Brno/198967870215696

Martina Čichoňová – koordinátorka Brněnské skupiny
tel: 774 353 234
e-mail:

marta.kom@centrum.cz

Lucie Paseková

tel: 723 146 569

e-mail:

luc.pasekova@seznam.cz