Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA > Aktuálně > MARY KAY opět u nás :) 2019

MARY KAY opět u nás :)

 

Den Matek    v Azylovém domě – Magdalenium

     
V sobotu 11.5.2019 nás v azylovém domě jako každý rok navštívily nezávislé kosmetické poradkyně z firmy Mary Kay, aby udělaly maminkám krásné dopoledne a oslavily tak společně s námi Den matek.

     Tato akce je každoročně v azylovém domě tou nejoblíbenější, nejinak tomu bylo letos a maminky se nedočkavostí už od 7hod. ráno chodily ptát, kdy to vypukne. V 8hodin přijely nezávislé kosmetické poradkyně Maruška a Lidka, které navodily tak skvělou přátelskou atmosféru, že ani po skončení akce se maminkám nechtělo odcházet a ještě dlouho po nalíčení zůstávaly a využily možnosti popovídat si s nimi

o svých problémech z oblasti kosmetiky, ale i o běžných starostech každodenního života.

     Každá maminka kromě cenných rad a krásného líčení dostala ještě tašku plnou úžasných kosmetických přípravků firmy Mary Kay. Děti nezůstaly opomenuty a také dostaly dárečky v podobě pexesa, omalovánek, stolní hry „Navoň se“ a krásné měkoučké deky s logem Mary Kay.

Na oplátku od maminek a dětí dostaly kosmetické poradkyně jako poděkování velký obrázek, který bude zdobit jejich salón krásy.


Moc děkujeme firmě Mary Kay za podporu a opětovné zorganizování této skvělé akce, která maminkám z azylového domu každý rok vlije novou energii a sílu do žil, dodá jim ztracené sebevědomí a připomene myšlenku, že každá žena si zaslouží to nejlepší.

 

 

       WP_20190511_038.jpg

 

 

WP_20190511_009.jpgWP_20190510_008.jpg