Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA > Aktuálně > KiK sbírka 2016

KiK sbírka 2016

KiK finančně podpořil azylový dům pomáhající obětem domácího násilí v Brně


Praha, 30. listopadu 2016 – Zákazníci módního řetězce KiK přispívají pravidelně do zákaznické sbírky, jež se zaměřuje na azylové domy pro matky s dětmi. V každé ze 190 prodejen KiK v Česku mohli zákazníci až do března letošního roku přispívat do speciálně označených pokladniček. Výtěžek 111 475 korun z prodejen KiK v Jihomoravském kraji pomůže Azylovému domu MAGDALENIUM. K předání daru z rukou zástupce společnosti došlo 29. listopadu.


„Naším posláním je poskytovat pomoc spojenou s přechodným ubytováním ženám s nezletilými dětmi, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci. Současně poskytujeme sociální poradenství, které ženám usnadní návrat do běžného života. Jsme rádi, že jsme se stali součástí projektu, získané peníze ze sbírky využijeme při úpravách prostor a na práci s děti,“ říká Koordinátorka projektů Magdalenium. 

 

 

Zákazníci z Jihomoravského kraje vybrali přes 110 tisíc korun

Vzhledem k tomu, že KiK působí ve všech regionech České republiky a počet svých prodejen meziročně navyšuje, rozhodl se směřovat pomoc do jednotlivých krajů. „Našim cílem je být vnímaný jako loajální regionální partner. A proto směřujeme naše CSR aktivity do všech krajů. Zákazníci tak mají jistotu, že přispívají neziskovým organizacím v místě jejich bydliště. Nesmírně nás potěšilo, že celkový výtěžek sbírky přesáhl 1,4 milionů korun,“ říká František Wagner, jednatel společnosti KiK pro Českou republiku a Slovensko.

 

 MAGDALENIUM z.s. děkuje všem, kteří se do sbírky zapojili a rozhodli se pomoci.

Tato podpora je pro nás moc důležitá a vážíme si jí.