Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA > Aktuálně > FAMILY DAY S FIRMOU RED HAT, Czech, s.r.o. – 8.6.2013

FAMILY DAY S FIRMOU RED HAT, Czech, s.r.o. – 8.6.2013

I letos na nás ve firmě Red Hat, Czech, s.r.o. mysleli a pozvali nás na svůj Family Day na závodiště v Tuřanech. Měli připraven velmi zajímavý program pro děti i dospělé. Mezitím, co my děti, jsme řádily na atrakcích, naše maminky si mohly vsadit na dostihy, vychutnat dobré občerstvení nebo zatančit na živou kapelu.

A teď k tomu, jak jsme si akci užili my, děti. Nejprve jsme se zkoušeli trefovat míčky do papírového klauna. Nadšení bylo tak veliké, že jsme pak nevěděli na jakou atrakci jít dříve. Namalovat si obličej, to byla jasňačka.

                                            

  

Potom jsme objevili dřevěného koně a zkusili si jak, že se na koni vlastně sedí. Bylo to tak jednoduché!

Nezbývalo než vydat se za živými. Byli jsme ale opatrní a vyzkoušeli nejdříve, co koně budou říkat na „dospěláky“. Koně se ale tvářili, že za pamlsek nás budou vozit na hřbetě až do večera                         

 

                                                                    .

Tak jsme se rozhodli vyzkoušet, jaký je to pohled na svět z koňského hřbetu. Někteří jsme koně viděli takhle zblízka poprvé, tak jsme pro jistotu začali s poníky. Nemyslete si, pro ty nejmenší z nás byl i poník obrovským zvířetem, ale po pár kolečkách už jsme jezdili jako profíci. Dokonce i bez držení! To mamky koukaly…

 

Nakonec nás maminky musely doslova odtrhávat od koní, aby nám neujel autobus. Naštěstí máme na památku spoustu fotek a hlavně skvělých zážitků. Večer jsme únavou padli do postele a nechali si zdát krásné sny o koních, které jsou ode dneška našimi přáteli.

 

Mnohokrát děkujeme firmě Red Hat, Czech, s.r.o. za neopakovatelné zážitky!