<!--NOVÁ HLAVIČKA
<a class="header-logo" href="http://ipopage/?lang=cs"> [Logo] MAGDALENIUM</a> [Tel:]<a href="tel:+420776718459">+420 776 718 459</a> [Mail] <a href="mailto:magdalenium@magdalenium.cz">magdalenium@magdalenium.cz</a> [Fultext]
-->

Bezpečná cesta Vaší složitou situací

[Obrázek/silueta]

Magdalenium

Jsme organizace, která odborně pomáhá těm, kteří byli a jsou vystaveni jakékoliv formě domácího násilí. Smysl naší práce spočívá v dlouhodobé a komplexní podpoře. Dvacet let nabízíme pomocnou ruku všem, kteří ji potřebují.

Obětí se může stát kdokoli. Násilí se většinou odehrává mezi blízkými lidmi za zavřenými dveřmi domova. Týranému postupně přerůstá přes hlavu, jeho intenzita se stupňuje. Oběť psychického, fyzického a sexuálního násilí se mylně domnívá, že si za problémy může sama. Nemá dostatek sebedůvěry, obviňuje se, je izolována, nemá finanční prostředky, je pro ni obtížné odpoutat se od násilím poznamenané minulosti. Velkou osobní odvahu a odhodlání projeví už tím, že je ochotna přemýšlet o změně. A není na to sama. Stačí zdvihnout telefon nebo napsat e-mail. Jsme nablízku. Pomůžeme na cestě z těžké životní situace.

Zaměřujeme se na dospělé, seniory i děti. K dispozici máme specializovanou poradnu a Azylový dům Magdalenium. Nabízíme pomoc psychologů, sociálních pracovníků i právníků. Jsme schopni s klienty okamžitě řešit jejich psychický stav, pomůžeme při jednání s úřady i se soudy. U nejmenších eliminujeme dopady domácího násilí, které se mohou v dospělosti projevit v partnerském, rodinném, zdravotním i pracovním životě.

Ročně ošetříme 60 až 90 dětí, kterých se domácí násilí dotýká. Pobytový program specializovaného azylového domu každý rok průměrně absolvuje 18 žen a 25 dětí. Poradnu v průběhu roku navštíví 80 obětí.

Dlouhodobě pracujeme pouze s jedinou problematikou, s domácím násilím. Veškeré úsilí tedy směrujeme k tomu, abychom měli oblast velmi dobře zmapovanou a uchopenu dle potřeb obětí. Jedinečnost organizace spočívá v letité praxi a v komplexnosti nabízených služeb. Klientům poskytujeme pomoc a odborné intervence tak dlouho, dokud je potřebují. Provázíme je nejtěžšími chvílemi života a vedeme je k samostatnosti a rozvoji psychické odolnosti.

[obrázek]

Specializovaný AD

[obrázek]

Poradna

[obrázek]

Pomoc dětem

[obrázek]

Pomoc rodině

[obrázek]

Svépomocné skupiny

Aktuálně

widget Aktuálně

[video - zatím není dostupné]

Chci podpořit Magdalenium[odkaz bude upřesněn]

Děkujeme, že jste s námi a že nás chcete podpořit.

Podporují nás:

[animace]

<!--NOVÁ PATIČKA
<div class="row">
<h2>
MAGDALENIUM, z.s.
</h2>
<div class="col-1-3">
<p><strong>Telefon:</strong> <a href="tel:+420776718459">776 718 459</a><br /> volejte <strong>Po - Pá od 7.00 do 19.00</strong><br /> <strong>E-mail:</strong> <a href="mailto:magdalenium@magdalenium.cz">magdalenium@magdalenium.cz</a></p>
</div>
<div class="col-1-3">
<p>
Datová schránka: 2xacziu<br />
Č. účtu: 2026245339/0800
</p>
</div>
<div class="col-1-3">
<p>
<a class="action-button" href="#">[Podpořte Magdalenium - odkaz bude upřesněn]</a><br />
Předem děkujeme za Vaši podporu.
</p>
</div>
</div>
$STANDARD
-->

Magdalenium o.s. - pomoc obětem domácího násilí

Vyhledat v textu

3. 12. Svatoslav

Zítra: Barbora

Návštěvnost stránek

243195
spodek1[1].png