Aktuality


INFORMACE aktuálně pro Vás

Vyberte článek podle štítků níže:

Mary Kay poprvé v MAGDALENIU

8.5.2016

     Maminky azylových domů MAGDALENIUM z.s. mohly společně s dětmi oslavit DEN MATEK příjemným „hýčkajícím dnem“.

     Kosmetické poradkyně Mary Kay z týmu Jarmily Pospíšilové z brněnského Studia Panthera (www.panthera.cz) přijely věnovat svůj čas a péči maminkám, v rámci charitativního dne Mary Kay „Den matek v azylových domech“.


     Klientky už během rána netrpělivě čekaly na příchod vizážistek i děti se těšily a byly zvědavé, co se bude dít. Kolem 10 hodiny přijelo všech 5 profesionálek v péči o pleť včetně fotografky. Společně jsme přichystaly společenskou místnost pro naše klientky a proměna mohla začít.

 

        MARI7831 a.jpg  MARI7816 a.jpg

                                                                                   autorka fotografií

                                                                                     Marie Maris (marie@brno-fotoatelier.cz)


Nejdříve jsme si povídaly, jak pečujeme o pleť, jak ji každodenně čistíme, vizážistky nám pověděly, čemu bychom se měly vyvarovat a co naopak dělat, aby pleť byla čistá. Některé maminky se zpočátku styděly, avšak s přístupem milých vizážistek se ostych rychle rozplynul.

 

Poté jsme si vše mohly vyzkoušet. Nejdříve jsme se odlíčily oči  a očistily pleť, po té použily pleťové masky a pleťový a oční krém.... Až byla pleť nachystaná, mohly jsme se pustit do líčení. Každou maminku si pak vzala „do parády“ vizážistka, která se jí plně věnovala. Ukazovala jí, jak se správně malovat, co zvýraznit, aby podtrhla své přednosti v obličeji a kde je potřeba „ubrat“, aby se drobná nedokonalost ztratila. Vizážistky maminkám radily, jaké stíny použít, co zvýrazní jejich oči, jaká rtěnka zdokonalí jejich úsměv.

 

MARI7862 a.jpg


Během celého dne se vizážistky o klientky pěkně staraly, hýčkaly je kosmetikou a zároveň jim popisovaly, jaká kosmetika by byla vhodná pro jejich pleť. Maminky si samy líčení vyzkoušely, za což byly rády. Mohly se tak něčemu novému přiučit, něco dozvědět, ocenily rady, které jim v průběhu dne vizážistky předaly.
Po práci všech, se maminky samy nepoznávaly, cítily se velmi dobře a samy byly překvapené, jak je použité líčení a odstíny rozzářily,

 

některé z nich by samy takové nevolily.
Nakonec všechny maminky dostaly kabelku s kosmetikou Mary Kay od balíčků s péčí o pleť, líčení až po balíček s péčí o tělo na léto. I děti si přišly „na své“, každý dostal pěkného plyšáka a obrázkové pexeso.


Tímto bychom rády společně za všechny maminky a celý tým pracovníku poděkovaly za příjemný a profesionální přístupu všech vizážistek.

 

Logo Mary Kay.jpg
 


Publikováno 3. 10. 2017 13:37

Národní potravinová sbírka

V sobotu 12.11.2016 se po celé republice konala Národní potravinová sbírka, do které se zapojila i organizace MAGDALENIUM z.s.,  jejíž pracovnice spolu s několika dobrovolníky vybíraly v Olympii Brno potraviny, které zakoupili lidé v prodejně Albert HYPERMARKET na podporu rodin, ohrožených chudobou a sociálním vyloučením.
Zákazníci zakoupili celkem téměř tunu trvanlivých potravin, které ještě ten den putovaly k uskladnění do azylových domů Magdalenia. Nejčastěji se jednalo o těstoviny, rýži, mouku, luštěniny, olej, ale i sladkosti pro děti, dětské výživy nebo med. Všem, kdo přispěli koupí trvanlivých potravin pro ženy a děti z azylových domů MAGDALENIUM z.s. velice děkujeme! Dále děkujeme dobrovolníkům, kteří se aktivně zapojili do sbírky rozdáváním letáčků a informováním zákazníků, a v neposlední řadě děkujeme také Olympii Brno a Albert HYPERMARKET za spolupráci, poskytnutí prostor, zázemí a potravin, které nám zakoupili jejich zaměstnanci. Letošní Národní potravinová sbírka byla velmi úspěšná, díky ní jsme měli možnost poznat mnoho lidí, kterým osudy druhých nejsou lhostejné. Nejvíce nás překvapila a zároveň potěšila 13-letá slečna Kristýnka, která v den sbírky měla narozeniny. Kristýnka se rozhodla, že místo narozeninového dárku, který původně s maminkou šly koupit, nakoupí potraviny pro ženy a děti z azylových domů. Ve svých 13ti letech se zřekla svého narozeninového dárku ve prospěch druhých lidí. Za toto nádherné gesto Kristýnce velmi děkujeme!

M.jpg  M 5.jpg M 4.jpg 

       

               NPS-Sbirky-A6_h2.jpg             NPS-Sbirky-A6_h.jpg 


Publikováno 3. 10. 2017 13:34


Menu

Magdalenium o.s. - pomoc obětem domácího násilí

Vyhledat v textu

23. 10. Teodor

Zítra: Nina

Návštěvnost stránek

173184
spodek1[1].png